Mid America TT Series

Indy Cross Brookside Park - Bib/Grid Number Assignment List

By: Indy Cross
Posted: Oct 1, 2021

YOU MUST KNOW YOUR BIB NUMBER PRIOR TO SIGNING YOUR RELEASE FORM!!!

 WE WILL INTERPRET AN ALTERED BIB NUMBER MEANS THAT YOU DO NOT WANT YOUR BIB NUMBER READ AND THEREFORE WILL BE SCORED AS DNF.  IN OTHER WORDS,  PLEASE DO NOT ALTER YOUR BIB NUMBER IN ANY MANNER.  
 
WAVE 1
Bib Number First Name Last Name Category Grid Number
16 Evie Alvarado Junior Girls 11-12 16
14 Aaron Boehman Junior Boys 11-12 14
22 Adam  Boehman Junior Boys 9-10 22
9 Andrew Boehman Junior Boys 13-14 9
17 Emelia Brown Junior Girls 11-12 17
2 ethan brown Junior Boys 13-14 2
21 James Chamberlain Junior Boys 9-10 21
6 Jackson  Clary Junior Boys 13-14 6
1 Ethan Clements Junior Boys 13-14 1
13 Henry Cummings Junior Boys 11-12 13
8 Nolan Cummings Junior Boys 13-14 8
18 Topher Dolinski Junior Boys 9-10 18
7 Jack Helvie Junior Boys 13-14 7
11 Ryder Mason Junior Boys 11-12 11
24 Shawn McKitrick Junior Boys 9-10 24
3 Patrick Mercer Junior Boys 13-14 3
26 Ellie Minner Junior Girls 9-10 26
12 Quinn Peconga Junior Boys 11-12 12
25 Charlotte  Pryor Junior Girls 9-10 25
15 Ella Pryor Junior Girls 11-12 15
23 Evan Schaefer Junior Boys 9-10 23
10 Ava Shipman Junior Girls 13-14 10
4 Jackson Strutz Junior Boys 13-14 4
19 Jenson Tamaddoni Junior Boys 9-10 19
20 Jonny Tamaddoni Junior Boys 9-10 20
5 Cooper Trout Junior Boys 13-14 5
         
WAVE 2
Bib Number First Name Last Name Category Grid Number
36 Eric Anderson Master 35+ 1/2/3 10
28 Luke Arens Men 1/2 2
50 Emma Balding Junior Girls 17-18 24
35 Chris  Bowman Master 35+ 1/2/3 9
51 Alec Clements Junior Boys 15-16 25
53 Calvin Conaway Junior Boys 15-16 27
48 Blake Dawson Junior Boys 17-18 22
44 Marissa Doner Women 1/2/3 18
42 Tim Gavin Master 50+ 1/2/3 16
27 Brandon Goodwin Men 1/2 1
54 Levi Hall Junior Boys 15-16 28
43 tim hall Master 50+ 1/2/3 17
39 Scott Hallberg Master 50+ 1/2/3 13
37 Jim  Jensen Master 50+ 1/2/3 11
29 Brody Kelly Men 3 3
33 Michael  Keppler Master 35+ 1/2/3 7
52 Eli Lengacher Junior Boys 15-16 26
40 Larry Lenne Master 50+ 1/2/3 14
41 Jeff Mason Master 50+ 1/2/3 15
31 Thomas Minner Men 3 5
47 Alison Mundell Women 1/2/3 21
55 Alex Murphy Junior Boys 15-16 29
45 Chika Nakamura Women 1/2/3 19
34 Luther S Prater Master 35+ 1/2/3 8
30 Collin Shipman Men 3 4
46 Sierra Siebenlist Women 1/2/3 20
49 Anson Sperry Junior Boys 17-18 23
32 Jason Stoner Master 35+ 1/2/3 6
38 Randy Witte Master 50+ 1/2/3 12
         
WAVE 3
Bib Number First Name Last Name Category Grid Number
82 Andrew Alvarado Master 50+ 4/5 27
83 Dennis Barber Master 60+ 28
86 Bryan Boggs Master 60+ 31
59 Noah Chabot Men 4 4
68 Alan Clements Master 35+ 4/5 13
81 Lyle Dailey Master 50+ 4/5 26
61 Brian Dawson Men 5 6
84 John Gardner Master 60+ 29
57 Phillip Gardner Men 4 2
73 Adam Glass Master 35+ 4/5 18
58 Derek Groves Men 4 3
75 Rich Hale Master 35+ 4/5 20
85 Roger Heldman Master 60+ 30
67 Tripp Holt Master 35+ 4/5 12
63 Matt Jones Men 5 8
66 Shawn Kelley Men 5 11
64 Robert Krahulik Men 5 9
74 Kris Lasure Master 35+ 4/5 19
69 Joe Mercer Master 35+ 4/5 14
56 Seth Monholand Men 4 1
80 Jeffrey Parmelee Master 50+ 4/5 25
70 Luther S Prater Master 35+ 4/5 15
79 Rob Proctor Master 50+ 4/5 24
65 Seiji Suzuki Men 5 10
71 Michael  Tamaddoni Master 35+ 4/5 16
62 Kevin Wagner Men 5 7
78 Chuck Warren Master 50+ 4/5 23
76 Barry Wilham Master 50+ 4/5 21
77 Todd Wingler Master 50+ 4/5 22
60 Ray Yarberry Men 5 5
72 John Yoder Master 35+ 4/5 17

Back