Hilly HundredEastern Ohio Time Trial SeriesMid America TT Series

6th Annual Speedway Grand Prix

By: TrueSport
Posted: Jun 11, 2017

6th Annual Speedway Grand Prix
Speedway, IN
June 11, 2017

PRIME WINNERS

Cat 1/2/3

     
$50 Cash - Shiel Sexton Construction Ian McShane Bissell-ABG-Giant
$50 Cash - D1 Sports Training Thomas Revard Bissell-ABG-Giant
$50 Cash - DeWees Construction Ian McShane Bissell-ABG-Giant
$50 Cash - DeWees Construction Matt Salpietro Texas Roadhouse Cycling
$50 Cash - Lithko Contracting Hogan Sills Bissell-ABG-Giant
$50 Cash - Lithko Contracting John Yandl Team Upland Brewing
$50 Cash - Lithko Contracting Doug Fagan Texas Roadhouse Cycling
$50 Cash - Lithko Contracting Kyle Perry Texas Roadhouse Cycling
       
Cat 3/4      
$50 Cash - Shiel Sexton Construction Reid Wilson Indiana University Bloomington
$50 Cash - D1 Sports Training Justin Kirk Phoenix Fitness & Training
$50 Cash - DeWees Construction Luke Neubauer Clarksville Schwinn powered by Whayne
4-pack Brickyard 400 Tickets - Indianapolis Motor Speedway Reid Wilson Indiana University Bloomington
4-pack Brickyard 400 Tickets - Indianapolis Motor Speedway Tyler Kaufman  
$20 Yogulatte Gift Card Adam Mahomed Indiebike p/b IU Health
$20 Yogulatte Gift Card Nicholas Allman Dash Racing
       
Cat 4/5      
$25 Cash - Yogulatte Andrew Krahulik Phoenix Fitness & Training
$25 Cash - Yogulatte Austin Yazel  
$25 Cash - Shiel Sexton Construction Joe Krahulik  
$25 Cash - Shiel Sexton Construction Joe Krahulik  
$20 Yogulatte Gift Card Kris Clason Bicycle Outfitters Indy
$20 Yogulatte Gift Card Ian Boggs The Crewe
$20 Yogulatte Gift Card Nate Lake Dash Racing
       
Master 35+      
$50 Cash - Shiel Sexton Construction Jonathan Jacob Bissell-ABG-Giant
$50 Cash - D1 Sports Training Jason Karew Team Riverpoint
$50 Cash - D1 Sports Training Matt Bole Team Dayton Bicycling
$50 Cash - DeWees Construction Darin Marhanka Texas Roadhouse Cycling
2 -VIP Hops & Flip Flops Brewing Festival Tickets - Daredevil Brewing Greg Tombragel Team Riverpoint
       
Master 50+      
$50 Cash - Yogulatte Darin Marhanka Texas Roadhouse Cycling
$50 Cash - Shiel Sexton Construction Henry Swinty Fort Wayne Outfitters
$50 Cash - D1 Sports Training Henry Swinty Fort Wayne Outfitters
$50 Cash - Lithko Contracting Todd Belanger OrthoIndy
2 -VIP Hops & Flip Flops Brewing Festival Tickets - Daredevil Brewing Doug Robinson Phoenix Fitness & Training


Big Woods Speedway
Big Woods Brewing Cat 1/2/3
Place
Rider   Team City
ST
Age
1
Thomas Revard Bissell-ABG-Giant CARMEL
IN
20
2
Josh Johnson Bissell-ABG-Giant Indianapolis
IN
25
3
Hogan Sills Bissell-ABG-Giant Terre Haute
IN
27
4
Jordan Marhanka Hincapie Sportswear Development Tean Pickens
SC
20
5
Chad Burdzilauskas Dash Racing Indianapolis
IN
39
6
Ian Borella Dogfish Elite Racing Kirkwood
MO
20
7
Robert Frangi Dash Racing Indianapolis
IN
26
8
Sam Winters Marian University Cycling Team Lynchburg
VA
21
9
David Rose Commonwealth Eye Surgery / Crankworks Lexington
KY
26
10
Gunner Dygert Bissell-ABG-Giant BROWNSBURG
IN
22
11
Jon Okenfuss L5 Flyers Suwanee
GA
24
12
William Burton Commonwealth Eye Surgery / Crankworks Lexington
KY
42
13
Matt Salpietro Texas Roadhouse Cycling INDIANAPOLIS
IN
30
14
Greg A. Tombragel Team RiverPoint Cincinnati
OH
45
15
Seth Worthington Yokohama Racing p/b BikeLine/Singleton Coaching Westfield
IN
19
16
Ian McShane Bissell-ABG-Giant LOUISVILLE
KY
20
17
Michael (Casey) Saunders Dogfish/Team Noah SAINT LOUIS
MO
30
18
Andy Prickett Team Dayton Bicycling ARCANUM
OH
32
19
Ryan McLoughlin Kreitler Racing Team Powell
OH
20
20
John Balmer Century Road Club of America Indianapolis
IN
52
21
John Collier Dash Racing Indianapolis
IN
28
22
Craig Baker DASH RACING GREENWOOD
IN
44
23
Sean McCarthy Athletes By Design Lockport
IL
18
24
John Yandl Team Upland Brewing FOUNTAIN CITY
IN
22
25
Luke Manning Kreitler Racing Team Stoutsville
OH
22
26
Kyle Perry Texas Roadhouse Cycling Muncie
IN
31
27
Karim Abdelkader Velocity Racing Bloomington
IN
42
28
Ryan Shean Texas Roadhouse Indianapolis
IN
30
29
Anthony Dust The Cyclery Racing Team Edwardsville
IL
36
30
Spencer Miller ROLLFAST Zionsville
IN
19
31
Jonathan Jacob Bissell-ABG-Giant Evansville
IN
38
32
Jordan Fleming Indiana Cycling Development CARMEL
IN
33
33
Felipe Cardenas DASH RACING TEAM Indianapolis
IN
45
34
Beau Boggs   ZIONSVILLE
IN
22
35
Shane Feehery Team Bicycle Heaven Homewood
IL
27
36
Richie Minner ZWS / Brilliant Advice Lebanon
OH
34
37
Reid Wilson Indiana University-Bloomington COLUMBUS
IN
22
38
Hugh Gill DogFish/Team Noah Washington
IL
25
39
Marc Jurewicz ZWS / Brilliant Advice Mason
OH
47
40
Jason Karew Team Riverpoint Cincinnati
OH
44
41
Joseph Matacale Dan's Comp Factory Racing EVANSVILLE
IN
32
42
Cameron Fisk Team Handmade LOUISVILLE
KY
18
43
Zachary Ross Team Handmade Cincinnati
OH
19
44
Dale Eads Zephyr Wheel Sports LOVELAND
OH
60
45
Benjamin Richardson   INDIANAPOLIS
IN
26
46
Joseph Matacale Dan's Comp Factory Racing EVANSVILLE
IN
32
47
Max Savage Team Handmade loveland
OH
18
48
Brian Sullivan RACE INC. Mishawaka
IN
35
49
Ben Souders Team Upland Brewing indianapolis
IN
27
50
Kyle Kelly Bishop's Bicycles Blue Ash
OH
32
51
Vance Fletcher DASH Racing Chariton
IA
24
52
John Fratinardo Dogfish/Team Noah SAINT LOUIS
MO
25
53
Eli House Veloworks Urban Cyclery Indianapolis
IN
19
54
Kelsey Devereaux Womens Racing Project indianapolis
IN
29
55
Larry Donald Dan's Comp Factory Racing Evansville
IN
41
56
Brian McCarthy SCW Lockport
IL
53
57
Josiah Longenecker   ANGOLA
IN
20
58
Lavelle Hatcher Kreitler Racing Team Dayton
OH
24
59
Dylan Rockwood Team Handmade Loveland
OH
17
 
Gene James ROLLFAST Brownsburg
IN
56
 
john Conant Dash Racing Indianapolis
IN
34
 
Eli House Veloworks Urban Cyclery Indianapolis
IN
19
 
Adam Mahomed Indiebike p/b IU Health Carmel
IN
31
 
Kennedy Adams Summit Freewheelers STOW
OH
18
 
Owen Gibby   CINCINNATI
OH
32
 
Doug Fagan Texas Roadhouse Cycling INDIANAPOLIS
IN
34
 
Hugh Gill Dogfish/Team Noah WASHINGTON
IL
25
 
Matt Bole Team Dayton Bicycling LOVELAND
OH
42
DNS
Joseph Bosemer Clarksville Schwinn powered by Whayne LOUISVILLE
KY
41
DNS
Benjamin King Clarksville Schwinn powered by Whayne Louisville
KY
31
Indianapolis Motor Speedway
Indianapolis Motor Speedway Cat 3/4
Place
Rider   Team City
ST
Age
1
Andrew Beckman Clarksville Schwinn powered by Whayne LOUISVILLE
KY
30
2
Reid Wilson Indiana University-Bloomington COLUMBUS
IN
22
3
Larry Donald Dan's Comp Factory Racing Evansville
IN
41
4
John Rodgers None Batesville
IN
49
5
Devin O'Leary DRT Bloomington
IN
26
6
John Collier Dash Racing Indianapolis
IN
28
7
Sean McCarthy Athletes By Design Lockport
IL
18
8
Ben Souders Team Upland Brewing indianapolis
IN
27
9
Andrew Truemper Team Upland Brewing Indianapolis
IN
31
10
Andrew Boyd Clarksville Schwinn powered by Whayne LOUISVILLE
KY
30
11
Will Coleman Phoenix Fitness and Training Greenfield
IN
21
12
Joseph Matacale Dan's Comp Factory Racing EVANSVILLE
IN
32
13
Miles Johnson Team Indiebike p/b IU Health Indianapolis
IN
27
14
Eric Knackmuhs Bakehouse Cycling BLOOMINGTON
IN
37
15
Richie Minner ZWS / Brilliant Advice Lebanon
OH
34
16
George Morrison Fitness Lab Indianapolis
IN
26
17
Eli House Veloworks Urban Cyclery Indianapolis
IN
19
18
Jay Brant Team Indiebike p/b IU Health Indianapolis
IN
35
19
Lewis Henrickson Team Upland Brewery Indianapolis
IN
31
20
Cameron Fisk Team Handmade LOUISVILLE
KY
18
21
Dylan Rockwood Team Handmade Loveland
OH
17
22
Luke Neubauer Clarksville Schwinn powered by Whayne LOUISVILLE
KY
31
23
Larry Johns None Arcola
IL
45
24
John Reidy None Warsaw
IN
27
25
Breton Minnehan Ghisallo Cycling hopkinton
NH
26
26
Rhys Edwards Team Upland Brewing NOBLESVILLE
IN
36
27
Spencer Dell Team Upland Brewing Indianapolis
IN
31
28
Trevor Jahn Purdue Cycling West Lafayette
IN
25
29
Tyler Kaufman None Lerna
IL
28
30
Shelby Gibbs Dash Racing indianapolis
IN
30
31
Noble Guyon CUTTERS Cycling Lanesville
IN
2
32
Matthew Lester Team Dayton Cycling Rosedale
VA
33
33
Gregory Hillman Phoenix Fitness and Training INDIANAPOLIS
IN
53
34
Brian Sullivan RACE INC. Mishawaka
IN
35
35
Mitchell Ford University of Louisville Louisville
KY
24
36
Dale Eads Zephyr Wheel Sports LOVELAND
OH
60
37
Chad Mangeot Team Dayton Cycling Fairfield
OH
42
38
Brian McCarthy SCW Lockport
IL
53
39
Zachary Ross Team Handmade Cincinnati
OH
19
40
Michael Chettleburgh   GRANGER
IN
23
41
Abel Barrera Duran Phoenix Fitness and Training Bloomington
IN
21
42
David Hack Dans Comp Madisonville
KY
48
43
Cary Smith Phoenix Fitness and Training indianapolis
IN
49
44
Michael Emerson University of Cincinnati Milford
OH
23
45
Tom Settle None Carmel
IN
20
46
Levi Limburg   Richmond
IN
33
47
Sean OConnor Fat Cats Racing Cincinnati
OH
28
48
Zachary Deitch Team Upland Brewing Greenwood
IN
23
49
john Conant Dash Racing Indianapolis
IN
34
50
Mark Damschroder Ghi sallo Cycling Team Miamisburg
OH
47
51
Joe Fuller Clarksville Schwinn powered by Whayne Prospect
KY
48
52
Doug Robinson Phoenix Fitness and Training Indianapolis
IN
50
53
Adam Mahomed Indiebike p/b IU Health Carmel
IN
31
54
Nicholas Allman Dash Racing Indianapolis
IN
30
55
Nicholas Salupo Team Upland Brewing INDIANAPOLIS
IN
27
56
Marc Jurewicz ZWS / Brilliant Advice Mason
OH
47
57
Nate Lake Dash Racing Indianapolis
IN
33
58
Justin Kirk Phoenix Fitness and Training Indianapolis
IN
40
59
Josiah Longenecker   ANGOLA
IN
20
60
Joseph Blommel Phoenix Fitness and Training Indianapolis
IN
26
61
Max Savage Team Handmade loveland
OH
18
62
Ed Schuster Region Racing p/b Strack and VanTil Valparaiso
IN
57
63
Eddie Krillenberger Indiana University - Bloomington Bloomington
IN
21
64
Nathan Damm Columbus Bicycle Station Bloomington
IN
29
65
Matt Jones Dash Racing Indianapolis
IN
30
66
Jake Hreha Yokohama Racing p/b BikeLine/Singleton Coaching Berne
IN
18
 
Joshua Richards Bakehouse Cycling Bloomington
IN
21
 
Daniel Majors Four2One Coaching McCordsville
IN
20
 
Lavelle Hatcher Kreitler Racing Team Dayton
OH
24
DNS
Benjamin King Clarksville Schwinn powered by Whayne Louisville
KY
31
Daredevil Brewing Co
Daredevil Brewing Co Cat 4/5
Place
Rider   Team City
ST
Age
1
Joe Krahulik None Indianapolis
IN
22
2
Larry Johns None Arcola
IL
45
3
Tyler Kaufman None Lerna
IL
28
4
Daniel Rasch The Fitness Lab Indianapolis
IN
36
5
Derek Van Hoose ZWS / Brilliant Advice Montgomery
OH
36
6
Matthew Thompson 3PH Cycling Columbus
IN
22
7
Nate Lake Dash Racing Indianapolis
IN
33
8
Shelby Gibbs Dash Racing indianapolis
IN
30
9
John Reidy None Warsaw
IN
27
10
David Holtkamp None Greenwood
IN
22
11
Jimmy Ryan Veloworks Urban Cyclery Indianapolis
IN
39
12
Marc O'Leary Team Bicycle Outfitters Indy Plainfield
IN
32
13
Michael Emerson University of Cincinnati Milford
OH
23
14
Eddie Krillenberger Indiana University - Bloomington Bloomington
IN
21
15
Tom Settle None Carmel
IN
20
16
Michael Schmahl   INDIANAPOLIS
IN
22
17
Matt Jones Dash Racing Indianapolis
IN
30
18
Corey Wilkes Healthy and Happy Racing Canal Winchester
OH
44
19
Levi Limburg   Richmond
IN
33
20
Ricardo Zacarias Schellers Evansville Racing EVANSVILLE
IN
32
21
William Beaty Team Bicycle Outfitters Indy DANVILLE
IN
23
22
Ean Hammond Headwind Cycling Reynoldsburg
OH
30
23
Travis Verhoff None Westfield
IN
25
24
Joseph Blommel Phoenix Fitness and Training Indianapolis
IN
26
25
Rob Lee None Indianapolis
IN
25
26
James Rausch None Zionsville
IN
20
27
Scott Slivka   LIBERTY TOWNSHIP
OH
55
28
Ian Boggs The Crewe ZIONSVILLE
IN
25
29
Brian Friend Phoenix Fitness and Training Indianapolis
IN
48
30
Alejandro Martinez Fitness Lab Indianapolis
IN
47
31
Mitchell Ford University of Louisville Louisville
KY
24
32
Mitchell Mounts None Indianapolis
IN
28
33
Sean OConnor Fat Cats Racing Cincinnati
OH
28
34
Nathan Damm Columbus Bicycle Station Bloomington
IN
29
35
Mitchell Duke   COLUMBUS
IN
23
36
Neal Ward The Fitness Lab Indianapolis
IN
26
37
Breton Minnehan Ghisallo Cycling hopkinton
NH
26
38
Paul Neff Team Riverpoint Cincinnati
OH
53
39
Daniel Majors Four2One Coaching McCordsville
IN
20
40
Andrew Krahulik Phoenix Fitness and Training Indianapolis
IN
23
41
Austin Yazel None Greensburg
IN
26
42
Jacob Cohen   Wildwood
MO
22
43
Jack Spencer None Evansville
IN
51
44
Christopher Santos None Lafayette
IN
30
45
Joseph Weis Pastaria Big Shark Racing St. Louis
MO
31
46
Jaron Walling None Indianapolis
IN
31
47
Ivy Moore   BLOOMINGTON
IN
21
48
Zachary Kling None Indianapolis
IN
30
49
Ryan Tuffnell None Fishers
IN
21
50
Kevin Strawbridge None indianapolis
IN
46
51
Mike Fowler None Avon
IN
51
52
Matt Campbell   Greenfield
IN
27
53
Rodolfo Villalvir None indianapolis
IN
47
54
patrick cunningham Veloworks Urban Cyclery INDIANAPOLIS
IN
19
55
Alex Nunn Delta Upsilon Cycling / Phoenix LaPorte
IN
19
56
Brian Campbell   Fountain
IN
30
 
Adam Parkhurst   INDIANAPOLIS
IN
24
 
Jake Richards None Bloomington
IN
18
 
Joshua Richards Bakehouse Cycling Bloomington
IN
21
 
Edwin Green Team Nebo Ridge CARMEL
IN
51
 
Todd Beeby None WEST LAFAYETTE
IN
28
 
Kristen Bignal None Carmel
IN
22
 
Jacob Boberg Bakehouse Cycling Pittsboro
IN
20
 
William Boeckmann None fort wayne
IN
26
 
Sokha bun Heathy and happy racing Columbus
OH
36
 
Nick Butler Delta Upsilon Cycling Fishers
IN
21
 
Kris Clason Bicycle Outfitters Indy Plainfield
IN
28
 
Brooke Hannon Melanzana Danville
IN
23
 
Elijah Hasper None Indianapolis
IN
19
 
Joseph Hatley DASH RACING INDIANAPOLIS
IN
45
 
Ben Herbertz None Indianapolis
IN
16
 
randy liu Healthy and Happy Racing gahanna
OH
36
 
Dakota Mitchell None Indianapolis
IN
22
 
Michael Murphy None Williamsport
IN
28
DNS
Jeff Beaumont None Indianapolis
IN
22
Herbert & Bui Simon Master 35+
Place
Rider   Team City
ST
Age
1
Jonathan Jacob Bissell-ABG-Giant Evansville
IN
38
2
Greg A. Tombragel Team RiverPoint Cincinnati
OH
45
3
Chris Richter Zone-6 Cycling FISHERS
IN
43
4
Justin Kirk Phoenix Fitness and Training Indianapolis
IN
40
5
Andrzej Banaszkiewicz ZIPP Masters Team BROWNSBURG
IN
42
6
John Rodgers None Batesville
IN
49
7
Shane Brenner None Tipp City
OH
44
8
Karim Abdelkader Velocity Racing Bloomington
IN
42
9
Anthony Dust The Cyclery Racing Team Edwardsville
IL
36
10
Greg Mueller Spin Zone Racing SOUTH BEND
IN
46
11
Eric Knackmuhs Bakehouse Cycling BLOOMINGTON
IN
37
12
Jason Holly PSIMET Racing BUFFALO GROVE
IL
47
13
David Musich Scheller's Racing Team ANCHORAGE
KY
45
14
Court Maple Heroes Foundation - M.O.B. Fishers
IN
48
15
William Hallberg DASH RACING INDIANAPOLIS
IN
48
16
David Park None Fort Wayne
IN
47
17
Mark Damschroder Ghi sallo Cycling Team Miamisburg
OH
47
18
Patrick Hirschfeld Dash Racing Indianapolis
IN
51
19
Jason Karew Team Riverpoint Cincinnati
OH
44
20
Daniel Rasch The Fitness Lab Indianapolis
IN
36
21
Kevin Noone   INDIANAPOLIS
IN
58
22
Felipe Cardenas DASH RACING TEAM Indianapolis
IN
45
23
David Lewis Ft wayne outfitters huntertown
IN
55
24
Chad Mangeot Team Dayton Cycling Fairfield
OH
42
25
Don Birch Team Heroes Indianapolis
IN
52
26
Henry Swinty Fort Wayne Outfitters Fort Wayne
IN
53
27
Jim Creamer Team Heroes / First Internet Bank Cycling Carmel
IN
58
28
Wayne McKillip No Limit Racing FORT WAYNE
IN
43
29
Patrick Meyer RollFast Carmel
IN
49
30
Darrin Lay Scheller's Racing Team JEFFERSONVILLE
IN
50
31
Darin Marhanka Texas Roadhouse Cycling Sellersburg
IN
52
32
Joe Fuller Clarksville Schwinn powered by Whayne Prospect
KY
48
33
jeffrey chambers Schellers Fitness and Cycling Louisville
KY
53
34
Tom Burridge Schellers Racing Team Louisville
KY
61
35
Andrew McLaughlin Phoenix Fitness and Training INDIANAPOLIS
IN
51
36
Paul Neff Team Riverpoint Cincinnati
OH
53
37
Eric Anderson ZIPP Masters Team INDIANAPOLIS
IN
43
38
Craig Baker DASH RACING GREENWOOD
IN
44
39
William Dolan Scheller's Racing Team PROSPECT
KY
46
40
Kelsey Devereaux Womens Racing Project indianapolis
IN
29
41
Chad Burdzilauskas Dash Racing Indianapolis
IN
39
42
Bryan Boggs Zipp Masters Team Zionsville
IN
56
43
Derek Van Hoose ZWS / Brilliant Advice Montgomery
OH
36
44
David Fouts ROLLFAST Pendleton
IN
48
45
Jason Mygrant Team Heroes Noblesville
IN
46
46
Brian Hansen Phoenix Fitness and Training Indianapolis
IN
53
47
Joseph Hatley DASH RACING INDIANAPOLIS
IN
45
 
Matt Bole Team Dayton Bicycling LOVELAND
OH
42
DNS
Joseph Bosemer Clarksville Schwinn powered by Whayne LOUISVILLE
KY
41
DNS
Ben Brantley Scheller's Racing Team LOUISVILLE
KY
41
DNS
Harlan Looney None Indianapolis
IN
50
Heritage Crystal Clean
Heritage Crystal Clean Master 50+
Place
Rider   Team City
ST
Age
1
John P. Schmitz Loke Bicycle Race Team Speedway
IN
56
2
Mike Sherman ZIPP Masters Team CARMEL
IN
51
3
Darin Marhanka Texas Roadhouse Cycling Sellersburg
IN
52
4
Darrin Lay Scheller's Racing Team JEFFERSONVILLE
IN
50
5
David Lewis Ft wayne outfitters huntertown
IN
55
6
Patrick Hirschfeld Dash Racing Indianapolis
IN
51
7
Jim Creamer Team Heroes / First Internet Bank Cycling Carmel
IN
58
8
Gregory Hillman Phoenix Fitness and Training INDIANAPOLIS
IN
53
9
Gene James ROLLFAST Brownsburg
IN
56
10
Kevin Noone   INDIANAPOLIS
IN
58
11
Michael Savory Ghisallo Cycling Team Miamisburg
OH
52
12
Edwin Green Team Nebo Ridge CARMEL
IN
51
13
Jane Vanni-Noone Element Cycles Indianapolis
IN
54
14
Brian Hansen Phoenix Fitness and Training Indianapolis
IN
53
15
Todd Belanger OrthoIndy Carmel
IN
50
16
Doug Robinson Phoenix Fitness and Training Indianapolis
IN
50
17
Damianos Maggos Team Heroes - First Internet Banking Indianapolis
IN
54
18
Tom Burridge Schellers Racing Team Louisville
KY
61
19
Paul Neff Team Riverpoint Cincinnati
OH
53
20
Andrew McLaughlin Phoenix Fitness and Training INDIANAPOLIS
IN
51
21
Gary Palmer BC Bakehouse Cycling Bloomington
IN
61
22
Tom Saccone Bakehouse Cycling Bloomington
IN
57
23
Jeffro Gold German Chocolate Cake INDIANAPOLIS
IN
50
24
Henry Swinty Fort Wayne Outfitters Fort Wayne
IN
53
25
Shayne Dillinger Ghisallo Cycling Team Beavercreek
OH
50
25
Ed Schuster Region Racing p/b Strack and VanTil Valparaiso
IN
57
26
Mike Fowler None Avon
IN
51
27
Steve Ellis Team Indiebike p/b IU Health Indianapolis
IN
61
28
Allen Galloway Team Bicycle Outfitters Indy Indianapolis
IN
59
29
Kevin Miles None Richmond
IN
61
 
Bryan Boggs Zipp Masters Team Zionsville
IN
56
 
jeffrey chambers Schellers Fitness and Cycling Louisville
KY
53

SUPPORTING SPONSORS
Supporting Sponsors

Back